
Model LV Z adresy Lucky Miner baníctvo sha-256 Algoritmus s maximálnou rýchlosťou hashrate 7 TH/s pre spotrebu energie 150W.
| Denne | Mesačne | Ročný | |
|---|---|---|---|
| Príjmy | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.26 |
| Elektrina | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Zisk | $ 0.11 | $ 3.22 | $ 38.67 |
| Algoritmus | Hashrate | Spotreba | Účinnosť | Ziskovosť |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Výrobca | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Taktiež známy ako | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Uvoľnenie | May 2026 |
| Veľkosť | 200 x 128 x 70mm |
| Hmotnosť | 1100g |
| Hladina hluku | 40db |
| Ventilátor(y) | 1 |
| Napájanie | 150W |
| Rozhranie | Ethernet / Wifi |
| Teplota | 5 - 45 °C |
| Vlhkosť | 5 - 95 % |